Nyaralót épít az alapítvány a felajánlott támogatásokból

A daganatos gyermekes szülőknél sajnos nincsen lehetőség még arra is, hogy kikapcsolódni, pihenni menjenek nyáron, egyrészt azért, mert az igen magas költségek, a kórházba járások mellett se energiájuk, se pedig anyagi forrásuk ezt nem teszi lehetővé.

"Nem voltunk már 6 éve sehol, csak a kórház és az otthonunk között utazunk" Mondta el egy édesanya alapítványunk képviselőjének.

Alapítványunk ezért döntött úgy, hogy egy olyan nyaralót épít a Balatonra, ahol ezeknek a családoknak is megadatik az a lehetőség, hogy kicsit kikapcsolódjanak.

A telek már megvásárlása került, az ingatlanfejlesztési munkálatokat elvégezték, a látványtervek elkészültek.

Az alapítvány ezúton is köszöni a felajánlásokat, illetve az adó 1% támogatásokat, melyekből a daganatos gyermekeknek és családjuknak is lehetőséget tudunk majd biztosítani egy igazi vakációra.