Infúziós pumpákkal támogatta az alapítvány a kórházat

Sajnos a gyermekkórház saját jelenlegi anyagi forrásaiból nem tudta volna most megvásárolni ezt a 2 db. infúziós pumpát, így nagy segítség az osztálynak az alapítvány felajánlása.

Az átadásnál jelen volt Nagy Kálmán, aki elmondta, hogy az infúziós pumpák a hosszan tartó gyógyszeradagolást segítik elő a gyerekek gyógyulásánál.

Az alapítvány az anyagi forrásaikhoz mérten megpróbál minden hozzá beérkező kórháznak segítséget nyújtani az osztályon fekvő daganatos gyermekek gyorsabb felépülésének az érdekében.

Az alapítvány szóvivője elmondta, hogy az elsődleges szempontja az alapítványnak a betegség megelőzése, de ha már bekövetkezett a "baj", akkor lehetőségekhez mérten mindent megtesznek, hogy ezek a gyermekek mihamarabb felépülhessenek.